Klauketools.cz
potrubárske dni v praheAkcia na ručné elektroinštalačné náradie

Standardní kabelová oka Klauke

Trubková kabelová oka z vysoce kvalitní mědi, jsou součástí standardní řady Klauke od roku 1960. Klauke je výrobce, takže si hlídá všechny fáze od vývoje až po výrobu. Výsledkem je certifikovaná klasika, nabízená v mnoha verzích.

Ve společnosti Klauke jsou všechny výrobky vzájemně sladěny a jsou vyráběny ve vlastních továrnách pod pečlivým dohledem. Velká flexibilita díky řešení pro všechny třídy kabelů dle DIN EN 60228. Vše od kabelového oka až po nástroj pro profesionální elektrické instalace.

klauke štandardné kablové oká

Nejlepší materiál je základem pro kvalitní výrobky. Pro klasická kabelová oka používá Klauke – stejně jako u všech produktů – výhradně vysoce kvalitní materiál od certifikovaných dodavatelů. Díky speciálnímu žíhacímu procesu získáte všechna kabelová oka Klauke s perfektními vlastnostmi.


Proces výroby kabelového oka až po krimpování.

Proces výroby káblového oka až po krimpovanie

Klauke usiluje osvojit vlastní vysoký standard. Nechává si proto kvalitu ověřit několika nezávislými kontrolními úřady a může se úspěšně pyšnit mnoha certifikáty kvality i pro nejnáročnější světové trhy.

IEC - Mezinárodní elektrická komise

IEC - Mezinárodní elektrická komise. IEC je poradní výbor pro normy v odvětví elektrotechniky a elektroniky. Certifikáty zahrnují všechny oblasti elektrotechniky, které musí splňovat obzvlášť vysoké požadavky.

DNV - GL

UL a CSA - je nezávislá organizace, která zkoumá a certifikuje bezpečnost výrobků. Certifikace je obzvláště důležitá na americkém a kanadském trhu.

UL a CSA


DNV - GL - Největší světová poradenská společnost pro onshore a offshore systémy. Certifikace je nezbytná pro lodní průmysl, těžební společnosti, větrné a solární elektrárny pod.


• VIDEO NÁVOD • Jak správně krimpovat

Věnujete se elektroinstalačním pracím? Chcete se poradit při výběru vhodných krimpovacích kleští, nůžek či spojovacího materiálu? Kontaktujte nás a naši technici vám rádi poradí, stroje předvedou a pomohou navrhnout správné technické řešení. Volejte na +420 601 222 558 nebo pište na info@antprofitools.cz

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Více o Klauke

Značka Klauke je po celém světě proslavená svojí vysoce kvalitní technologií spojování elektrických rozvodů, nástroji pro krimpování, řezání a děrování.

Krimpovačky
Nůžky na stříhání kabelů
Děrovače otvorů do plechů
VDE ruční nářadí
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distributor pro Českou republiku ant PROFITOOLS s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem krimpovačky, nůžek, děrovačů či spojovacího materiálu Klauke.

ant PROFITOOLS s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí


Příkop, 602 00 Brno
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

 

Služby pro vás:
Sledujte nás:


Klauke náradie na montáž solárnych panelov a elektrárníproduktovy katalog KlaukeTop produkty Klauke
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In