Klauketools.cz


Akcia na ručné elektroinštalačné náradie

Klauke - 140 let zkušeností v oblasti spojovacích technologií a nástrojů

O společnosti Klauke

Značka Klauke je po celém světě prosnulá svojí vysoce kvalitní technologií spojování elektrických rozvodů, nástroji pro krimpování, řezání a děrování. Nabízí účelová a komplexní řešení spojování a nástroje ke splnění požadavků v nejrůznějších odvětvích elektrotechniky a instalatérství.

Sortiment elektrikářského nářadí zahrnuje více než 10 000 výrobků pro obchod, průmysl a také rostoucí trhy s obnovitelnými energiemi a moderní infrastrukturou. Od roku 1996 Klauke rozšířila své produktové portfolio o značku Greenlee. Se změřením na děrovací nástroje a správu kabelů dokonale doplňuje naši oblast působení.

klauke promo

Fotovoltaické elektrárny a nabíjecí stanice s Klauke

Solární systémy jsou základním zdrojem zelené energie pro současnou a příští generaci. Hovoříme-li však o optimální účinnosti solárních panelů, často podceňovaným faktorem je kvalita a spolehlivost elektrických spojovacích konektorů.

Pokud jde o bezpečná a spolehlivá kabelová spojení a spolehlivé krimpovačky, společnost Klauke má pro vás vhodné řešení. Naše stroje s spojovací materiál je vysoce kvalitní a vhodný pro montáž fotovoltaických elektráren, panelů ale i nabíjecích stanic pro automobily.

klauke promo

Bezpečnost a spolehlivost založená na kvalitě

Výrobky Klauke se používají všude tam, kde musí být splněny vysoké bezpečnostní požadavky. Proto je jejich spolehlivost a kvalita nanejvýš důležitá. Nestačí pouze splnění požadavků normy. Pokud jde o bezpečnost, snadné použití a robustnost, všechny produkty Klauke odpovídají nejvyšším specifikacím a jsou v souladu s požadovanými normami. Nejsme spokojeni, dokud nejste spokojeni i vy.

Inovace – klíč k úspěchu Klauke

Všechny produkty a řešení zahrnují kreativitu, technologické znalosti a zkušenosti vyplývající z úzkého dialogu mezi našimi partnery, uživateli produktů Klauke. Díky tomu jsme se stali vedoucí společností v různých odvětvích a jsme vám kdykoli schopni nabídnout inovativní produkty.

• Všechny nejnovější krimpovací spojky, nůžky či krimpovací lisy jsou završením našeho technologického vývoje.

• Díky neustálé komunikaci s našimi zákazníky, si uvědomujeme důležitost individuálních řešení a nebojíme se vyvinout a vyrobit vhodné řešení pro vaše požadavky. Našemu novému vývoji přikládáme velký význam zvýšení jednoduchosti použití, bezpečnosti a efektivnosti.

• Nepřetržité a rozsáhlé investice do výrobních zařízení nás staví do pozice, kde můžeme trvale a spolehlivě vyrábět stále složitější díly se stále extrémnějšími požadavky.

• Naše efektivní strategie řízení zajišťuje nákladově efektivní a včasný vývoj. Náš vývojový proces zajišťuje včasnou integraci nákupu a výroby, aby bylo možné inovativní prototypy rychle vyvinout do sériové zralosti a po úspěšných testech v terénu předat do výroby.

Inovace v praxi: Klauke Micro

klauke micro

S produkty Klauke Micro společnost Klauke uvedla na trh první elektromechanické krimpovací kleště na světě s funkcí PowerSense. Tato funkce popisuje ruční přepínání a krimpování pomocí akumulátoru. To výrazně zmírňuje namáhání zápěstí a předloktí. Získáte maximální účinnost a pohodlí.Pro více informací neváhejte kontaktovat ant Profitools s.r.o. a naši technici Vám poradí při výběru krimpovaček, nůžek či příslušenství.

ant Profitools s.r.o. autorizovaný distributor Klauke
portfolio Klauke

Kontaktujte nás

ant Profitools s.r.o.
Potrubářské, instalatérské a elektroinstalační nářadí

Příkop, 602 00 Brno
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

Kontakt


Služby pro vás:
Sledujte nás:


Klauke náradie na montáž solárnych panelov a elektrárníproduktovy katalog KlaukeTop produkty Klauke
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In