Klauketools.cz


Klauke - Elektroinstalační nářadí a materiál pro krimpování

Doprava nad 5 000 Kč bez DPH ZDARMA

Záruční a pozáruční servis

Odborné poradenství a předvedení strojů

Klauke klub Česká republika

Zaregistrujte se a staňte se členem klubu Klauke. Po registraci získáte přístup k základním cenám, správě vlastních objednávek a pravidelný newsletter s novinkami a akcemi.

Doporučené

15% Akce
Klauke VDE sada šroubováků, 6 ks
1 271 Kč1 081 Kč
1 308 Kč
 
Detail zboží
 

Klauke - 140 let zkušeností v oblasti spojovacích technologií a nástrojů

O společnosti Klauke

Značka Klauke je po celém světě proslulá svojí vysoce kvalitní technologií spojování elektrických rozvodů, nástroji pro krimpování, řezání a děrování. Nabízí účelová a komplexní řešení spojování a nástroje ke splnění požadavků v nejrůznějších odvětvích elektrotechniky a instalatérství.

Sortiment elektrikářského nářadí zahrnuje více než 10 000 výrobků pro obchod, průmysl a také rostoucí trhy s obnovitelnými energiemi a moderní infrastrukturou. Od roku 1996 Klauke rozšířila své produktové portfolio o značku Greenlee. Se změřením na děrovací nástroje a správu kabelů dokonale doplňuje naši oblast působení.

klauke promo

Fotovoltaické elektrárny a nabíjecí stanice s Klauke

Solární systémy jsou základním zdrojem zelené energie pro současnou a příští generaci. Hovoříme-li však o optimální účinnosti solárních panelů, často podceňovaným faktorem je kvalita a spolehlivost elektrických spojovacích konektorů.

Pokud jde o bezpečná a spolehlivá kabelová spojení a spolehlivé krimpovačky, společnost Klauke má pro vás vhodné řešení. Naše stroje s spojovací materiál je vysoce kvalitní a vhodný pro montáž fotovoltaických elektráren, panelů ale i nabíjecích stanic pro automobily.

klauke promo

Bezpečnost a spolehlivost založená na kvalitě

Výrobky Klauke se používají všude tam, kde musí být splněny vysoké bezpečnostní požadavky. Proto je jejich spolehlivost a kvalita nanejvýš důležitá. Nestačí pouze splnění požadavků normy. Pokud jde o bezpečnost, snadné použití a robustnost, všechny produkty Klauke odpovídají nejvyšším specifikacím a jsou v souladu s požadovanými normami. Nejsme spokojeni, dokud nejste spokojeni i vy.

klauke krimpovacky noznice a elektrikarske naradie

Inovace – klíč k úspěchu Klauke

Všechny produkty a řešení zahrnují kreativitu, technologické znalosti a zkušenosti vyplývající z úzkého dialogu mezi našimi partnery, uživateli produktů Klauke. Díky tomu jsme se stali vedoucí společností v různých odvětvích a jsme vám kdykoli schopni nabídnout inovativní produkty.

ant Profitools s.r.o. autorizovaný distributor Klauke
portfolio Klauke

Kontaktujte nás

ant Profitools s.r.o.
Potrubářské, instalatérské a elektroinstalační nářadí

Příkop, 602 00 Brno
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

Kontakt


Služby pro vás:
Sledujte nás:


Klauke náradie na montáž solárnych panelov a elektrárníproduktovy katalog KlaukeTop produkty Klauke
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In