Klauketools.cz
potrubárske dni v praheAkcia na ručné elektroinštalačné náradie

Komplexní řešení pro kvalitní solární instalace s Klauke

Vše co potřebujete pro montáž fotovoltaických elektráren naleznete v Klauke

Solární systémy jsou základním ekologickým zdrojem energie pro současné i budoucí generace. Hovoříme-li však o optimální efektivitě solárních panelů, často podceňovaným faktorem je kvalita a spolehlivost prvků elektrického připojení.

Pokud jde o bezpečné a spolehlivé kabelové připojení, Klauke má prokázané odborné znalosti v dané oblasti více než 60 let. Od inženýrství a designu, po řešení na míru, samotnou výrobu a služby, Klauke je lídrem v oblasti spojovacích materiálů a elektrických nástrojů.

V solárním parku najdete Klauke výrobky pokaždé, když připojíte slučovací skříňku, invertor nebo transformátor.Připojení Slučovací skříňky

Slučovací skříňka

Při připojování slučovací skříňky je důležité vytvořit bezpečné spojení. Použít můžete akumulátorové nástroje EK 50 ML nebo EKM 60 IDpro lisování do 240mm2. Nezbytností jsou kabelová oka a izolované dutinky.


Invertor

S převážně prefabrikovanými invertory je profesionální kabelové zpracování a připojení nutností. Proto je vhodné využití hydraulických nůžek (například ESM 50 do 50mm2) a krimpovačku EKM 60/22 do průřezu kabelů 300mm2Připojení inventora solární elektrárny
Nářadí pro připojení transformátora

Transformátor

Pro transformátory vstupují do hry různé aplikace elektrického spojovacího materiálu.


Kompletní použití nástrojů a upevňovacích prvků Klauke a Greenlee při solární instalaci, s přesnými příklady, které můžete vidět také v našem katalogu.Chcete-li se dozvědět více o produktech, řešeních a službách Klauke, kontaktujte nás na +420 601 222 558 nebo pište na info@antprofitools.cz.

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distributor pro Českou republiku ant PROFITOOLS s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem krimpovačky, nůžek, děrovačů či spojovacího materiálu Klauke.

ant PROFITOOLS s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí


Příkop, 602 00 Brno
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

Nářadí pro připojení transformátora
 

Služby pro vás:
Sledujte nás:


Klauke náradie na montáž solárnych panelov a elektrárníproduktovy katalog KlaukeTop produkty Klauke
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In