Klauketools.cz
potrubárske dni v praheAkcia na ručné elektroinštalačné náradie

Elektrikářské nářadí KLAUKE se službami, které si zaslouží

Značka Klauke je po celém světě proslavená svojí vysoce kvalitní technologií na spojování elektrických rozvodů, nářadím na lisování kabelových ok a dutinek, stříhání kabelů a děrování otvorů do plechů. Klauke je lídrem v oblasti výroby materiálů, splňujících nejpřísnější světové normy a inovátorem spolehlivého nářadí, jako například VDE akumulátorové nářadí, které je jediné svého druhu, nebo jednoruční akumulátorové krimpovací kleště EK50ML do rozměru 50mm2.

My jsme se jako nový distributor rozhodli společně s Klauke přinést náležité služby, které si tato značka zaslouží i do České Republiky.

Filtr spojovacího materiálu

Měděný, nebo hliníkový kabel, kabelové oko, spojka, dutinka – s našim filtrem si vyberete správný spojovací materiál pro Vaše projekty velmi jednoduše. Stačí zadat parametry a filtr Vám vybere všechny vhodné možnosti. Více na www.klauketools.cz/filtr.

Předvedení, zaškolení, servis

Radši jednou vidět a vyzkoušet, než dlouho hledat informace online na obrazovce. Pravidelné roadshow po celé ČR jsme zahájili již začátkem roku. Přijedeme k Vám na stavbu, nebo do dílny s naloženým autem plným nářadí a Vy si můžete vše prohlédnout v reálu a v klidu vyzkoušet.


Větší ale jednorázová zakázka? Bez problémů

Potřebujete jednorázově lisovat, nebo stříhat velké rozměry kabelů? Díky půjčovně Klauke nyní můžete i takovouto zakázku vyřešit s profesionálním nářadí Klauke. V půjčovně máme lisovačky do rozměru 300mm2, nebo nůžky na kabely Al/Cu do rozměru 85mm. Individuálně umíme vyřešit jakékoliv požadavky na nářadí.

Široké skladové zásoby

Uvědomujeme si, že rychlá dodávka je základním předpokladem spokojeného zákazníka, a proto držíme skladem velké množství akumulátorových strojů, ručního nářadí i spojovacího materiálu.


Za tímto vším je namotivovaný a odhodlaný tým lidí z firmy antPorfitools s.r.o. – Váš nový dodavatel Klauke a Greenlee nářadí v České Republice.

Vidíme se v našem stánku na veletrhu AMPER 2022 v hale P, místo číslo P3.22 https://klauketools.cz/amper-brno-2022.

Sledujte nás na našom facebooku: https://www.facebook.com/klauketoolscz.

klauke-clanok-5
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Více o Klauke

Značka Klauke je po celém světě proslavená svojí vysoce kvalitní technologií spojování elektrických rozvodů, nástroji pro krimpování, řezání a děrování.

Krimpovačky
Nůžky na stříhání kabelů
Děrovače otvorů do plechů
VDE ruční nářadí
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distributor pro Českou republiku ant PROFITOOLS s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem krimpovačky, nůžek, děrovačů či spojovacího materiálu Klauke.

ant PROFITOOLS s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí


Příkop, 602 00 Brno
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

Služby pro vás:
Sledujte nás:


Klauke náradie na montáž solárnych panelov a elektrárníproduktovy katalog KlaukeTop produkty Klauke
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In