Klauketools.cz
potrubárske dni v praheAkcia na ručné elektroinštalačné náradie

JEDEN NÁSTROJ NA VŠECHNY SITUACE - UNIVERZÁLNÍ NÁSTROJE

Lisování, řezání nebo děrování: Vyměnitelný adaptér a vložky rychle přizpůsobí nástroj jednotlivým úkolům. Nízká hmotnost a síla: Lisování do 400 mm², řezání do 40 mm průměru nebo děrování až 92 x 92 mm, pro Klauke Multi vůbec žádný problém. Klauke Multi: Správný nástroj v každé situaci.

Systematické lisování

Všechny lisovací matrice od společnosti Klauke fungují s každým Klauke nástrojem. Krimpovací kabelová oka s Klauke sériemi 5, 18 a 22 (nářadí 6 t) a široké lisování pomocí série 13 (12 t nástroje). Rozdílné zvlněné tvary a nominální průřezy do 400 mm2 mohou být zpracovány pouze jedním nástrojem.

  • Použití s ​​vložkami série 5, 18 a 22 (6 t)
  • Možné široké lisování pomocí vložek série 13 (12 t)
  • Průřezy do 400 mm2
  • Jednoduchá výměna adaptéru

Děrování

Přestavba děrovačů je s Klauke multi opravdu jednoduchá. Ve spojení s adaptéry pro děrování od Greenlee můžete děrovat otvory až do 64 mm a Max. 92 mm x 92 mm čtverec.

Všestranné řezání

Zůstaňte připraveni na různé materiály. Kabely z mědi a hliníku s vhodnou řeznou hlavou nejsou problém, rovněž pro kolejnice s profilem DIN, závitové tyče nebo dráty železničního trolejového vedení. Univerzální nářadí Klauke rozřízne vše do průměru 40 mm.

  • Mohou být řezány různé materiály: hliníkové a měděné kabely, závitové tyče, profilové kolejnice, dráty železničního trolejového vedení
  • Správné řezací nástroje pro každé použití
  • Rozsah řezu až 40 mm

Pevný při použití

Klauke univerzální nástroj lze použít také k obrábění pevných přípojnic a laminovaných přípojnic do 120 mm x 12 mm. Děrování, řezání a odsazení jedním nástrojem, které lze ovládat s AHP700L a elektrickým čerpadlem od společnosti Klauke.


Kontaktujte nás a naši technici vám rádi poradí, stroje předvedou a pomohou navrhnout správné technické řešení. Volejte na +420 601 222 558 nebo pište na info@antprofitools.cz

kombinovane-kablove-oka-z-hlinika-a-medi
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Více o Klauke

Značka Klauke je po celém světě proslavená svojí vysoce kvalitní technologií spojování elektrických rozvodů, nástroji pro krimpování, řezání a děrování.

Krimpovačky
Nůžky na stříhání kabelů
Děrovače otvorů do plechů
VDE ruční nářadí
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distributor pro Českou republiku ant PROFITOOLS s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem krimpovačky, nůžek, děrovačů či spojovacího materiálu Klauke.

ant PROFITOOLS s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí


Příkop, 602 00 Brno
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

 

Služby pro vás:
Sledujte nás:


Klauke náradie na montáž solárnych panelov a elektrárníproduktovy katalog KlaukeTop produkty Klauke
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In