Klauketools.cz
potrubárske dni v praheAkcia na ručné elektroinštalačné náradie

Klauke ORANGE - MYSLITE BEZPEČNĚ. KONEJTE BEZPEČNĚ.

Práce s inženýrskými sítěmi představuje sérii výzev: Blízkost potenciálně živých částí, omezený prostor a časový tlak. Proto je u tohoto druhu práce nezbytná bezpečnost a používání správných ochranných prostředků. S Klauke ORANGE se můžete spolehnout na další vrstvu ochrany, kdykoli není možné odpojit obvody nebo když si nejste jisti, že pracujete na pod napětím. Klauke je jediný výrobce izolovaných stojů pro krimpování a stříhání kabelů.

klauke-orange-naradie


Pro ještě větší bezpečnost byly vyvinuty akumulátorové lisovací a řezací nástroje ORANGE. Jedná se o první akumulátorové krimpovací kleště a nůžky s technologií Tri-Insulation Barrier, která poskytuje uživateli ochranu před elektrickým šokem až do napětí 1 000 V. Myslete bezpečně. Jednejte bezpečně. Vyberte si Klauke ORANGE pro větší bezpečnost.

Proč si vybrat Klauke ORANGE nástroje?

  • Často pracujete v těsné blízkosti živých linek a živých částí.
  • Máte ergonomické problémy způsobené používáním ručně izolovaného nářadí. Chcete pracovat bezpečně ale s rychlejším a ergonomičtějším nástrojem.
  • Kabely, které vnímáte jako neživé mohou být pod napětím. Chcete být po celou dobu chráněni.
  • Výpadek elektrické energie je třeba vyřešit co nejrychleji.
  • Spolehnutí na Klauke ORANGE nástroje pro nejrychlejší a nejbezpečnější operaci.
  • Živé řezání je jedním z nejnebezpečnějších úkolů a pro ochranu je třeba použít co nejbezpečnější nástroje.
  • Statistiky ukazují neznalost bezpečnostních pravidel jako hlavní důvod různých zranění a nehod. Použití bezpečnějších nástrojů může snížit výskyt zranění a nehod.
klauke-orange-naradie

Patentovaná technologie Tri-Insulation Barrier poskytuje ochranu před úrazem elektrickým proudem do 1000 V. Integrovaná ochrana proti skluzu zabrání nechtěnému kontaktu s živými částmi. Klauke ORANGE akumulátorové lisovací a řezací nástroje jsou schváleny VDE v dle IEC 60900 a plně certifikovány dle VDE IEC 62841-1.

Klauke ORANGE spojuje to nejlepší: 1 000 V bezpečnost ručně izolovaných nástrojů a rychlost, ergonomii a efektivnost Klauke akumulátorového hydraulického nářadí umožňujícího bezpečnou práci rychle a bez námahy.

klauke-orange-naradie


Věnujete se elektroinstalačním pracím? Chcete se poradit při výběru vhodných krimpovacích kleští, nůžek či spojovacího materiálu?
Kontaktujte nás a naši technici vám rádi poradí, stroje předvedou a pomohou navrhnout správné technické řešení. Volejte na +420 601 222 558 nebo pište na info@antprofitools.cz

klauke-orange-naradie
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Více o Klauke

Značka Klauke je po celém světě proslavená svojí vysoce kvalitní technologií spojování elektrických rozvodů, nástroji pro krimpování, řezání a děrování.

Krimpovačky
Nůžky na stříhání kabelů
Děrovače otvorů do plechů
VDE ruční nářadí
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distributor pro Českou republiku ant PROFITOOLS s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem krimpovačky, nůžek, děrovačů či spojovacího materiálu Klauke.

ant PROFITOOLS s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí


Příkop, 602 00 Brno
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

 

Služby pro vás:
Sledujte nás:


Klauke náradie na montáž solárnych panelov a elektrárníproduktovy katalog KlaukeTop produkty Klauke
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In